(Lista startowa jest uzupełniana ręcznie po weryfikacji zapisów. Stąd może nastąpić lekki poślizg pomiędzy terminem zapisu a momentem pojawienia się na liście startowej.)

TP 25 NORMAL

LPIMIĘNAZWISKOMIEJSCOWOŚĆKLUB
1.AgnieszkaMakowskaDąbrowa GórniczaW pogoni za duchem
2.MichałGabałaBędzinW pogoni za duchem
3.AdrianSzlembarskiWałbrzych
4.ArturKierskiWałbrzych
5.RadosławKasprzyk
6.KatarzynaSzczepaniakWrocławWady Fizyczne
7.MichałSzczepaniakWrocławWady Fizyczne
8.JarosławGrygielŻarki LetniskoLeśne Ludki Żarki Letnisko
9.JoannaGrygielŻarki LetniskoLeśne Ludki Żarki Letnisko
10.ŁukaszKnaśPiekary ŚląskieF-team
11.AndrzejMielnikMyszkówLeśne Ludki Żarki Letnisko
12.TomaszFirazaŁódź
13.WioletaFirazaŁódź
14.WiolettaFałowskaGajkówVY
15.DorotaJachKraśnik
16.BogumiłaGrabowiczŁódź
17.BeataSalbert
18.PiotrSalbert
19.JarosławPietrzykCzęstochowaJest lepiej Run Team
20.WiesławDrewniakBolkówWiesiek sam w lesie
21.AnnaMagosaKraków
22.ElżbietaKaczorKraków
23.MartaGrabowskaBytom
24.ZuzannaSękowskaKraków
25.AlinaStanekKarniowice
26.AgnieszkaCyniewskaKraków
27.ŁukaszJankowskiKatowice
28.MarcinLalewiczDąbrowa GórniczaDziabnięci Team
29.AnnaSpasKatowice
30.PawełPrzybyłRzeszów
31.MonikaPrzybyłRzeszów
32.EwaOrawiec-SułekSandomierz
33.MagdaNowakWarszawaTelimenki
34.TelimenaWitkowskaWarszawaTelimenki
35.MagdalenaKrólikowskaModlniczka
36.JarosławPenarOtwockfestina lente
37.KatarzynaPenarOtwockfestina lente
38.BasiaBrudłoWarszawaBa-Bi
39.ZbychBrudłoWarszawaBa-Bi
40.OlaPacowska-BrudłoWarszawaBa-Bi
41.JakubSzczepkaSosnowiec
42.ElżbietaJaneczekRudniki
43.JakubAdamusCzęstochowa
44.KorneliaTwardowskaKraków
45.ŁukaszWasińskiGarwolin
46.JoannaWasińskaGarwolin
47.MartaMielcarskaTurbo-Komo
48.MariuszFojcikWarszawa
49.MałgorzataFojcikWarszawa
50.GabrielaWyszogrodzka-GawełKraków

TP 25 EKSPERT

LP.IMIĘNAZWISKOMIEJSCOWOŚĆKLUB
1.PawełJankowiakPaproćChyże BnO
2.MarcinBrychKoniecpolStraż Leśna
3.PrzemysławNiezgodaŻoryATZ Racibórz
4.DariuszMiśkiewiczOsowiec
5.AndrzejChabrzykCzęstochowaChabTeam
6.GrzegorzGinterKrakówAZS Collegium Medicum UJ
7.KatarzynaStanekBytom
8.MichałStanekBytom
9.MałgorzataMękarskaKraków
10.MichałBekŁódźRodzinna Grupa Rowerowa
11.KrzysztofPoniatowskiWarszawaRodzinna Grupa Rowerowa
12.AnnaKowalskaWarszawa
13.ArkadiuszWołoszWarszawa
14.MaciejIndykaKraków
15.GrzegorzSommerPruszkówRock N Run
16.DariuszRybakPiastówRock N Run
17.PawełSzydłowskiPruszkówRock N Run
18.MarcinWolszczakPiastówRock N Run
19.AnnaSzawdzinWrocław
20.BarbaraPoczątek-WójcikGliwiceKiZK
21.MalwinaBanaśWarszawaPustelnik
22.MariaPoczątekŻoryKiZK
23.TomaszKaniaKraków
24.AnnaPodrazaTarnówTaDZIKowa - UltraTarnów
25.AnnaFalkiewiczŁódźZbieranina z Niesięcina
26.MichałFalkiewiczŁódźZbieranina z Niesięcina
27.PawełMoszkowiczKarniowiceNavigator
28.WojciechStolarczykZakopaneSzybcy i Brudni
29.DagmaraStolarczykZakopaneSzybcy i Brudni
30.MariuszRyniakTychySPLA Tychy
31.LucynaNiezgodaŻoryŻory

TP 50

LP.IMIĘNAZWISKOMIEJSCOWOŚĆKLUB
1.MaciekKowalczykWrocławUKA Ultras
2.MateuszMioduszewskiWarszawaUKA
3.MarekWągrodzkiGarwolinNa Skuśkę
4.RomanGubałaBytom
5.PrzemysławGrzeniaBytom
6.BarbaraSzmytWarszawaKlub InO Stowarzysze
7.AniaNatusiewiczWarszawaKlub InO Stowarzysze
8.MonikaGumiennaWarszawa
9.ZuzannaMalanowskaWarszawaKlub InO Stowarzysze
10.AlbertSołtysiakCzęstochowa
11.ArkadiuszCieślakOpolekran-suw
12.ŁukaszMajchrzykKraków
13.DariuszRychlickiWołkowyjaPogromcy kilometrów
14.MariuszMaryniakKrakówCompass
15.GrzegorzMalickiKrakówT-Mobile Sport Team
16.RenataŁaskaZielonkaKlub InO Stowarzysze
17.TomaszŁaskiZielonkaKlub InO Stowarzysze
18.MarekWągrodzkiGórznoNa Skuśkę
19.MarekKalicińskiWarszawaUKA
20.DanielStanowskiCzęstochowaElton&Borys
21.RobertKamińskiWarszawa
22.MichałKamińskiMarki
23.GrzegorzMalickiKrakówT-Mobile Sport Team
24.JerzySokulskiKrakówKlub Wysokogórski Kraków
25.MateuszTalandaBielsko-BiałaGymcity AR
26.TomaszDominKrakówsevencoins.pl
27.DariuszCzechowiczZielonkiDzikie Życie Run Team
28.PawełJachKraśnikBMI+
29.MarceliJachKraśnikBMI+
30.MarcinOlejnikWarszawa
31.DariuszGlanasKraków
32.RafałFałowskiGajków
33.MaciejGąsiorowskiOpole
34.MałgorzataCzeczottWarszawaUKA
35.JacekLitewkaWielka WieśDrużyna Gabrysi
36.MarcinBębenekJaworzno
37.KamilaChrząstowskaBydgoszcz
38.MarcinWeissKolanowice
39.PiotrWeissKolanowice
40.SławomirSzczepańskiPoznańSS
41.AleksanderKidawaJaworzno
42.PiotrJungowskiCzęstochowa
43.ZbigniewGraczykCzęstochowa
44.AnnaSejbukSiedlceZjebas
45.PawełFidelakWrocław
46.PawełSzpakKielceMotyla Noga
47.GrzegorzSobońWrocław
48.JakubBogusławskiWarszawa
49.RafałNiedźwiedziński
50.AngelikaNieduziakWarszawa
51.JanLenczowskiSulejówekTeam 360 stopni
52.SzymonLitwaMysłowiceO!Błędny
53.BartoszKurowskiUKA
54.MaciejWięcekKrakówinov-8

TP 100

LP.IMIĘNAZWISKOMIEJSCOWOŚĆKLUB
1.StanisławKaczmarekSękowoSzach Sękowo
2.PrzemysławWitczakWarszawaDreamtime Trails
3.JerzyLekkiBielsko-BiałaBeskidy Adventure Team
4.JanuszMajerTopolów
5.PawełKacprzakŁódź
6.PawełLeśkiewiczCzęstochowa
7.JanParzybutPniewyPostęp team
8.AndrzejEiblChocianówEiblu Team
9.KrzysztofBorowiecGdańskBorówki
10.JanekKasejaWarszawaNiezła Korba
11.MichałSkowronZgierz
12.MarcinGłuszczZgierz
13.TadeuszPodrazaTarnówDziki TaDZIKI - UltraTarnów

TR 50

LP.IMIĘNAZWISKOMIEJSCOWOŚĆKLUB
1.GrzegorzSieradzkiKrakówKaszalot Team
2.AnnaWilkKatowiceGang Olsena
3.MariuszSłabońZarzeczeGang Olsena
4.WioletaLisikChorzówGang Olsena
5.MonikaRutkowskaWola LibertowskaMR Team
6.MaciejDwornikKrakówWarczące Szprychy
7.SławomirWorpusBełchatówWormiko
8.KonradGórszczakKraków
9.KatarzynaKowalskaKraków
10.MagdalenaKędzierskaKrakówKTR BikeOrient / Compass
11.MariuszNastułaBytom
12.AniaWitkowskaKatowiceKlub Królika Stefana
13.AgnieszkaKopećŁódźKaszalot team
14.BeataPospiszyłŁódźKaszalot team
15.MilenaPudłoŚwiętochłowice
16.AgnieszkaKuczaKąty WrocławskiePędzące Ślimaki
17.JarosławKuczaKąty WrocławskiePędzące Ślimaki
18.JoannaOwczarzPoznańWłóczymordy
19.DobromirKorzewskiPoznańWłóczymordy
20.RafałStanekKarniowiceZabierzów biega
21.MartaSiedleckaCieszyn
22.JarosławWiezik
23.MarcinCiupaŁódźSNG WildDucks
24.MonikaCiupaŁódźSNG WildDucks
25.GrzegorzMaturaWojkowiceSąsiedzi
26.RadekBilskiKraków86400sekund.wordpress.com
27.SławomirMikołajczykBełchatówWormiko
28.PiotrPeszkoKrakówPodkastRowerowy.pl
29.KorneliaPeszkoKrakówPodkastRowerowy.pl
30.PiotrNiessnerKrakówWKS Wawel
31.MichałMączkaSiemianowice ŚląskieForhinesy
32.KrzysztofKaweckiŁódźPAJK Orient Team
33.OlgaNawrockaKrakówMotorola Bike Team
34.TomaszBalickiTychyNiezły i Ziółko
35.PawełZiółkowskiTychyNiezły i Ziółko
36.PawełMorawieckiBieruńTowarzystwo Turystki Aktywnej
37.EdwardAndrejczukBieruńTowarzystwo Turystki Aktywnej
38.IreneuszTowarekGliwiceUKS Kometa Gliwice
39.MichałPałczyńskiKielce

TR 120

LP.IMIĘNAZWISKOMIEJSCOWOŚĆKLUB
1.AnnaRychlikŁódźOrientAkcja
2.JacekŚmietańskiSkawinaRecykling przede wszystkim
3.MikołajŚmietańskiSkawinaRecykling przede wszystkim
4.BartoszAdamczykNiepołomiceZdezorientowani
5.AgataAdamczykNiepołomiceZdezorientowani
6.AndrzejJacakŁódźIT Orient
7.JarekAdamczykKonstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina
8.JarosławWieczorekWrocławRajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia
9.KrzysztofCiosekOpole
10.AndrzejŻelaskoMielec
11.WojciechMałodobryMiechówOmega - Miechów
12.MichałRychlikŁódźOrientAkcja
13.WojciechHołdakowskiWarszawa
14.WojciechPasiecznikKatowiceWounded Knee
15.BarbaraBuciakWarszawaMazurskie Tropy
16.GrzegorzLiszkaTychyTrezado BikeTires.pl
17.AndrzejSmejdaWarszawa
18.MarcinProkopŻabia Wola
19.MariuszRudnickiWołów
20.ŁukaszMirowskiWrocław
21.BogumiłBardzikOpole
22.MaciekKonopińskiKrakówBikeholicy
23.DanielStaszewskiDąbrowa Górnicza
24.KrzysztofSzawdzinWrocław
25.KrzysztofKowalskiWołów
26.PiotrBanachLublinSłabiaki 2
27.MarcinWitkowskiWarszawaZaszyci
28.JacekKostrzewaKaliszTańczący z kompasem
29.PawełGorczycaBolechowice
30.WojciechKapustkaŻoryArsBona
31.ZbigniewMossoczyZabierzówBikeBoard
32.MonikaStrakowskaWiktorówMikołaj Ski Team
33.PawełBrudłoWarszawaKTE Tramp
34.SławomirSkrynickiLublinSłabiaki2
35.PiotrBuciakWarszawaTeam 360°
36.UlaZimnyKrakówsporting.travel
37.RadosławWalentowskiSkierniewiceLosMaruderos
38.KrzysztofDudekKrakówKW Kraków
39.PiotrPisarekKraków